Дорогі  Одесити!

Одеса для мене рідне і улюблене місто, в якому я народився і виріс, де живе моя сім’я і ростуть мої діти та онуки. Тому я не можу залишатися осторонь Я не можу спокійно спостерігати за тим, що відбувається в моїй країні зараз, я не бачу реальних змін в країні, не бачу, щоб людям стало жити краще. Погіршення соціально-економічного становища в Україні, падіння курсу гривні, гібридна віна все це не робить нас щасливими і багатшими. Нам пора взяти відповідальність за будування нової країни на себе. Як депутат Одеської обласної ради та голова Одеської міської партійної організації ВО «Батьківщина»
готовий робити все, щоб покращити життя мешканців мого міста та області.

Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина» на чолі з нашим лідером Юлією Володимирівною Тимошенко вже 17 років захищає інтереси громадян України. Наша мета зробити все, щоб підвищити рівень життя кожного українця, забезпечити достойний рівень заробітної плати, створити умови для розвитку бізнесу. Сьогодні Одеська «Батьківщина» працює для того, щоб Одеса стала європейським містом. Ми проводимо багато заходів по допомозі соціально незахищеним мешканцям, акції по благоустрою міста, нещодавно стартувала програма допомоги одеситам при створенні ОСББ.

Усі, хто любить своє місто та хочуть зробити щось корисне, можуть приєднатися до Одеської міської партійної організації ВО «Батьківщина». Я переконаний, що тільки нашими спільними зусиллями влади і жителів міста ми зможемо змінити наше життя на краще і побудувати європейське майбутнє.

Щиро Ваш, Леонід Шимон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *