2

tagpic_leonid-gennadievich-shimon852_88842

25 жовтня нинішнього року в нашій державі відбудуться чергові вибори до обласних, селищних і сільських рад, також будуть переобрані за новим законом міські  голови. Кандидатом в депутати Одеської обласної  ради, висунутим партією ВО „Батьківщина” що балотується по Ширяївському району є бізнесмен з Одеси Леонід Геннадійович Шимон. Член Національної спілки журналістів України  зустрівся з кандидатом у депутати і попросив відповісти на ряд запитань, поділитися думками про те, що робитиме для району в разі обрання депутатом.

 

– Що спонукало Вас, одесита, погодитися на висунення кандидатом в депутати Одеської обласної ради і балотуватися в глибинці – віддаленому від Одеси сільському районі?

– Майже тридцять років тому працював у одеському авто підприємстві – 2211 начальником ремонтної бригади. На той час наші  автомобілісти були задіяні на перевезеннях вирощеного врожаю з господарств Ширяївського району. Перебуваючи разом з ними на цих роботах, спілкувався з місцевим населенням. І у мене склалося приємне враження про людей з цього району. Вони добрі, гостинні, працьовиті, порядні.  Ми наочно пересвідчилися, як вони важко трудяться, і скільки у них невирішених проблем. Тож коли мені, запропонували бути кандидатом в депутати Одеської обласної ради  від партії ВО „Батьківщина”, членом якої перебуваю більше десяти років, я із задоволенням обрав для себе саме Ширяївський район, про який у мене залишилися добрі спомини.

 

Назвіть, будь ласка, програму наступних дій, коли Вам виявлять довіру і оберуть  депутатом обласної ради?

– Якщо говорити конкретно, то моя програма така. Це – відновлення дитячих садків у районі, забезпечення їх усім необхідним для нормального функціонування та виховання дітей; допомога  місцевим громадам у проведенні вуличного освітлення в селах району; сприяння виділенню фінансування на ремонт автомобільних шляхів району; надання допомоги по відновленню тротуарів; поліпшення транспортного сполучення як з районним, так і з обласним центрами; створення благодійного  фонду по наданню допомоги для незахищених  верств населення району. Безперечно, ця програма дій є лише основою, адже як людина нова в районі я знайомий лише поверхово з нагальними проблемами. В процесі роботи, в першу чергу я планую вислуховувати мешканців району для того, щоб проблеми виявляти і спільними зусиллями з ними боротись.

 

– Тепер давайте детальніше зупинимося на одному з пунктів програми: створення благодійного фонду по наданню допомоги  для незахищених верств населення. Розкажіть, як працюватиме цей фонд ?

– Спочатку буде створено громадську приймальню від депутата обласної ради. Тут вивчатимуться питання, з якими звертатиметься населення. Крім того, також працюватиме юридична консультація, у якій спеціалісти безплатно надаватимуть консультації.

На рівні обласної ради буде ініційовано створення депутатського фонду з обласного бюджету. Це дозволить регулярно отримувати кошти з обласного бюджету для вирішення нагальних проблем саме Ширяївського району. А ще планую створити власний благодійний фонд, який функціонуватиме на власні кошти, а також за рахунок фінансової підмоги від меценатів.

 

– У районі в основному проживають люди від землі, які тісно пов’язані з нею, з її обробітком. А нині у земельних питаннях дуже багато нерозберихи, дехто прагне перетворити землю на товар. Яке Ваше власне бачення вирішення земельної проблеми?

– Хочу одразу ж зазначити, що партія ВО ”Батьківщина”  категорично виступає проти продажу  земель сільськогосподарського призначення. Це питання, яке особисто для мене і для більшості людей є безальтернативним. Усі ж чудово розуміють, що дозвіл на продаж земель сільськогосподарського призначення призведе до скуповування значних площ сільськогосподарських угідь фінансово-промисловими групами, що матиме своїм наслідком «обезземелення» селян. Крім того земля перетвориться на об’єкт «спекуляції» на якому одні будуть заробляти величезні статки, а крайнім залишиться селянин, який змушений буде продавати земля за безцінь. Усе це призведе до катастрофи села і його мешканців. До речі, ВО „Батьківщина” пропонує Верховній Раді  України ухвалити Закон, згідно якого праця двох мільйонів само зайнятих селян в особистому господарстві буде зарахована до загального трудового стажу. Крім того, одним із основних важелів для підтримки селян є законодавче забезпечення пільгового кредитування фермерів, малих сімейних підприємств та особистих селянських господарств.

 

– Яке Ваше ставлення до сьогоднішніх цін на газ?

– Наша позиція щодо сьогоднішніх цін на блакитне паливо вкрай негативна. Бо вони, образно кажучи, захмарні і недоступні, щоб прості громадяни мали змогу розраховувалися за спожитий газ. Справедлива ціна на газ  у рази менша, ніж сьогодні існує. У нас немає сьогодні необхідності купувати іноземний газ для потреб населення. Для цього достатньо українського блакитного палива власного видобутку. Просто необхідно, щоб український газ, який коштує у 2, 5 рази дешевше, йшов на потреби населення, а дорогий іноземний газ нехай споживають промислові підприємства.

 

– Всім добре відомо, який жахливий стан доріг у районі. Як ви думаєте на ділі допомагати  в поліпшенні стану цих своєрідних артерій життя району?

– Якщо мешканці району виявлять мені і нашій партії ВО „Батьківщина” довіру наша фракція в обласній раді зробить все можливе щодо виділення необхідних коштів для якісного ремонту доріг.

 

– Ви говорите про якісний ремонт. Що Ви маєте на увазі?

– Зверніть увагу. Перед виборами, подекуди, зробили ямковий ремонт шляхів. Через якийсь десяток днів знову ці дороги у вибоїнах. Тому, на мою думку, коли виділяють гроші на ремонт, його потрібно робити з дотриманням усіх норм та технології, передбаченої для проведення ремонтних робіт. Особисто я не знаю чи сміятись, чи плакати коли бачу як кладуть асфальт, наприклад, під час дощу, або проводячи ямковий ремонт дороги, ту яму, навіть не проливають смолою. Звичайно ж така робота призводить до того, що через місяць після «ремонту» ми маємо дороги в тому ж стані. Тому, головне, на мою думку, що необхідно зробити для того щоб наші дороги були в нормальному, придатному до використання стані, це на етапі проведення їх ремонту не порушувати технології укладання дорожнього полотна.  Виконання робіт по ремонту доріг в районі буде поставлено під особливий контроль. При чому мова йде не тільки про контроль за дотриманням технічних норм при ремонті доріг на місцях, але й за цільовим використанням коштів, виділених на ці цілі. Тільки в такому разі можна   сподіватися на якість.

 

– У нас не сходить з порядку денного і  вуличне освітлення не лише райцентру та великих сіл, а й дрібних населених пунктів. Що з вашого боку буде робитися в цьому напрямку?

– Активно допомагатиму місцевим громадам вирішувати проблеми з освітленням. Особливу увагу звертатиму на невеликі села, на освітлення яких завжди чомусь не вистачає коштів. З такою негативною практикою слід покінчити, адже там теж проживають такі ж, як ми з вам громадяни нашої держави.

 

– У нас в Ширяєвому майже не залишилось районних організацій. Всі вони зараз чиїсь філіали. Чи зможете Ви щось зробити, щоб повернути  до нас повноцінні районні організації та установи, наприклад, пошти?

– Якщо люди оберуть депутатом обласної ради, буду ставити це питання для вирішення на обласному рівні, а при потребі й перед центральними органами виконавчої влади.

 

– Якщо Вас оберуть депутатом Одеської обласної ради, як плануєте зустрічатися з виборцями: влаштовувати планові зустрічі і звітувати про зроблене, чи з’являтися в районі від випадку до випадку?

– Як уже говорив вище. Працюватиме в Ширяєвому моя громадська приймальня, де будуть вислуховуватися проблеми тих громадян, які сюди звертаються. І безперечно, вся ця інформація з громадської приймальні буде надходити до мене.

Крім того, коли працював депутатом Одеської міської ради, то практикував регулярні особисті прийоми  громадян. Як показала практика, це дієвий засіб спілкування з населенням. Тому, якщо мешканці Ширяївського району виявлять мені  довіру буде теж розроблений графік особистого прийому громадян. А я обіцяю його не порушувати. Одне можу сказати точно, що не буду пропадати з поля зору жителів району.

 

– Тепер, шановний Леоніде Геннадійовичу, розкажіть, будь ласка, коротко про свій життєвий шлях, чим нині займаєтесь, які Ваші уподобання, захоплення у вільний від роботи час?

– Я корінний одесит. Виріс у простій трудовій сімї. Після закінчення школи і технікуму проходив службу у Збройних Силах тодішнього СРСР.  Свій трудовий шлях розпочав автослюсарем в Одеському авто підприємстві – 2211.З 2005 по 2010 роки був депутатом  Одеської міської ради. На сьогоднішній день є власником шести кампаній , які займаються оптовою  торгівлею та виробництвом меблів. Одружений. Маю кохану дружину, п’ятеро дітей і двох онуків, яких дуже люблю і намагаюся з ними проводити більше вільного часу.

У вільний від роботи час ще й активно займаюся спортом. До речі, нині обіймаю посаду віце – президента дзюдо в Одеській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *