286Згідно даних в ООН, більше 80% українців сьогодні проживають за межею бідності. Інфляція, різке зростання тарифів, скасування пільг і безвихідне становище. Основну частину звернень до громадської приймальні депутата Одеської обласної ради, голови міської організації ВО «Батьківщина» Леоніда Шимона становлять питання соціальної допомоги

«Неприпустимо постійно обмежувати в соціальних правах наших громадян. Сьогодні людям нічим платити за газ, за воду, за електрику. Державні субсидії можуть компенсувати частину витрат, але є багато нюансів. Зокрема, постійно знижуються ліміти соціальних норм, тобто людей ставлять в умови жорстокої економії. Звичайно, економити – це правильно, але робити це потрібно розумно», – вважає депутат.

Леонід Шимон впевнений, що державна допомога знімає лише частина тягаря, що в більшості випадків ніяк не покращує ситуацію рядових українців. Наприклад, державна програма енергозбереження, яка пропонує часткову компенсацію кредиту на заходи з утеплення будинків і квартир.

Держава компенсує 30% витрат, для кого це прийнятно, але решта 70% виплат теж не всім під силу. На думку депутата, цю проблему зараз можна вирішити тільки на місцевому рівні, якщо прийняти програму для регіону.

Величезна кількість звернень стосуються побутових проблем, причому звертаються не тільки окремі люди, а й цілі колективи. Зокрема, керівники навчальних закладів – шкіл і дитячих садків Ширяївського району, від яких обрано депутата – часто просять допомогти з ремонтом, технічним оснащенням, поліпшенням побутових умов для дітей.

«Для мене діти – це пріоритет, тому я намагаюся всіма можливими силами вирішувати питання, які стосуються дітей. Зараз від імені «Батьківщини» ми хочемо допомогти батькам, які збирають своїх малюків в перший клас. Адже, навіть для працюючих батьків – це дуже великі витрати. Тому, ми підготували ось такі набори першокласників, які вручимо напередодні навчального року», – розповідає депутат.

Прийом мешканців Ширяївського району Леонід Шимон проводить кожен четвер в своїй приймальні. Знаючи про те, що не всі бажаючі потрапити до нього на прийом мають можливість дістатися до районного центру, депутат також проводить регулярні виїзні прийоми. Зустрічі на місцях, за його словами, допомагають краще розібратися в проблемі. Крім того, потрапити на прийом до депутата можуть і одесити, звернувшись до громадської приймальні за адресою: вул. Новосельського, 96.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *