Тарифи на житлово-комунальні послуги та ціни на газ для населення реально зменшити щонайменше удвічі лише після перезавантаження чинної влади, яка заробляє в галузі ЖКГ корупційні статки.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила в п’ятницю, 1 грудня, в ефірі телеканалу «NewsOnе», відповідаючи на запитання щодо чергового збільшення тарифів з 1 грудня цього року.

«При цій владі тарифна політика не може бути змінена на краще, тому що вони на цьому заробляють мільярди. Так само, як вони заробляють на війні та не планують її припиняти. Тому я відверто кажу: при цій владі – зміни неможливі!» – наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» висловила обурення намірами НАК «Нафтогаз України» збільшити  наступного року ціну на газ для населення на 17% в новому опалювальному сезоні.

«Я робила спроби припинити це через суд, але в чинного президента суд повністю кишеньковий – жодна судова реформа не пройшла!» – сказала політик.

Юлія Тимошенко пояснила, що провести чесні тарифи через Верховну Раду також неможливо, бо більшість в ВР узурпована тими, «хто виставляє тарифи на електроенергію та отримує від  тарифів на електроенергію «Роттердам+» мільярдні статки».

Вона нагадала, що саме уряд Володимира Гройсмана запланував в бюджеті-2018 збільшені тарифи на послуги ЖКГ і планує скоротити субсидії для населення на комунальні послуги.

Юлія Тимошенко також розповіла, що треба зробити, щоб після переобрання президента тарифи на комунальні послуги були зменшені: «Скасувати формулу «Роттердам+», через яку в тарифи  вкладається найвища в світі ціна на вугілля. Треба також спрямувати газ українського видобутку на потреби населення, що призведе до зниження ціни на газ у 2.5-3 рази до 90-100 дол. США за тис. куб. Ціна на газ при цьому буде окупною та прибутковою. Треба  ліквідувати НАК «Нафтогаз», оскільки він є зайвим посередником, адже видобутком газу займається «Укргазвидобування».

Лідер партії вважає чинного президента Петра Порошенко «гарантом корупції, непосильних для людей тарифів, інфляції, і розпродажу останніх ресурсів, якого на чергових виборах президента треба винести з робочого кабінету».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *