25 березня у Києві відбувся 5 етап 14-го з’їзду «Батьківщини», на якому її лідер Юлія Тимошенко озвучила основні цілі участі партії у виборах об’єднаних громад. Одним з головних, на її думку, є питання захисту місцевих громад та об’єднань, яке стоятиме перед усіма членами партії, які очолять їх у результаті виборів. Не менш значущими завданнями Тимошенко назвала забезпечення недоторканості сільських господарств та збереження України.

Голова «Батьківщини» зазначила, що на даний момент боротьба за державу триває на декількох фронтах: з Кремлем, у Криму та всередині країни. Також вона наголосила на ролі своїх однопартійців у боротьбі на останньому фронті, назвавши їх «не просто членами партії, а бійцями».

Юлія Тимошенко вважає, що участь у виборах підвищує шанси на перемогу з зовнішніми та внутрішніми агресорами держави. В якості прикладу вона нагадала про грудневі вибори до місцевих громад 2016 року, коли «Батьківщина» стала лідером. Посилаючись на результати цих виборів, лідер партії висловила впевненість у тому, що в цьому році «Батьківщина» має всі шанси стати лідером у Харківській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській областях.

Тимошенко зазначила, що допомогу місцевим громадам у проведенні виборів буде надавати Центральний апарат. Вона наголосила, що щиро вірить у особливу роль партії у становленні, розвитку та світлому майбутньому України.

Крім цього, Тимошенко анонсувала, що на спеціальному з’їзді буде презентований план розвитку України, що включатиме плани побудови справедливої системи ВВП, нової фінансової та кредитної систем, які допоможуть підняти економіку на новий рівень. В рамках цієї стратегії основними інвесторами держави повинні стати самі громадяни, а не корпорації чи окремі особистості. Наостанок лідер партії «Батьківщина» висловила впевненість, що інтелектуальний та ресурсний потенціал України – безсумнівний гарант перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *