На підвищені ціни на газ заробляють олігархи, так вважає Юлія Тимошенко. За її словами на збільшенні тарифів заробляють олігархічні клани і вони не будуть зупинятися.

Як приклад, лідер «Батьківщини» привела НАК «Нафтогаз України» та прибуток, який компанія отримує за рахунок людей.  В компанії найвисокі зарплати, які вони отримують від підвищення тарифів, тобто людей змушують сплачувати гроші, які йдуть к карман власника компанії. Олігархи не будуть думати, як покращити життя людей, вони будуть і надалі наповнювати свої кармани.

«Це ніколи не закінчиться! Ті, хто сьогодні знаходиться при владі, знають, що їм залишилося недовго. Саме тому вони будуть максимально використовувати цей час на користь собі. Тому, вони і надалі будуть грабувати людей», – сказала лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також розповіла, що газ, який видобувають на Україні продають для українців дорожче ніж закупають імпортний. За словами політика, максимальна ціна такого газу в сто доларів є зовсім реальною.

«Зараз ціна газу становить 285 доларів за тисячу кубометрів, але його собівартість 18 доларів. Якщо порахувати його транспортуванням та податки то ціна має сягати від 85 до 100 доларів за український газ. Можна підрахувати наскільки це менше ціни, яка діє сьогодні!» – підкреслила Юлія Тимошенко. народний депутат.

Як вважає народний депутат, що тільки після зміни та переобрання теперішньої влади  можна знизити ціну на газ для громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *