Про це наголосила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

 

«Ми не наївні люди. Ми розуміємо, що над главою НБУ Гонтаревою та керівником Фонду гарантування вкладів Ворушиліним стоїть Президент Порошенко. Без його відома не може проводитися програма ліквідації банківської системи. «Приватбанк» доведений до банкрутства – це ще один крок у цій програмі», – наголосила лідер «Батьківщини».

Політик уточнила, що «програму знищення банків виконується руками глави НБУ Валерії Гонтаревої».

За підрахунками Юлії Тимошенко, нині йдеться про 85 банків, кількість постраждалих вкладників слід рахувати десятками мільйонів, а втрати середнього класу прирівнюються до 450 мільярдів гривень.

Вона пояснила, що ці кошти були передані у Фонд гарантування вкладів, який очолює бізнес-партнер Петра Порошенка Ворушилін, де активи зруйнованих банків оцінені лише в 99 мільярдів гривень, а решта – 350 мільярдів гривень  перекочує в кишені представників влади.

Юлія Тимошенко нагадала, що «Батьківщина» подала заяву про злочин до НАБУ та СБУ щодо Ворушиліна та Гонтаревої і очікує на результат.

«Якщо НАБУ не розслідує цю справу, треба чесно сказати, що НАБУ у нас не існує – це такий самий фейк, як будь-який інший антикорупційний орган, який сьогодні працює під дахом Президента Порошенка», – переконана лідер фракції.

Глава ВО «Батьківщини» нагадала про заяву подану до СБУ проти Валерії Гонтаревої. Яка за час свого правління довела питому вагу російських банків в українській банківській системі з 12% до 41%. Якщо СБУ це не розслідує, то це означатиме, що вона працює на оборудки, які очолюють Порошенко, Гонтарева, Ворушилін та інші.

На брифінгу за результатами засідання Погоджувальної Ради Юлія Тимошенко  також наголосила на тому, що «Приватбанк», доведений до стану націоналізації, – це теж одна з жертв ліквідації національно банківської системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *