«Батьківщина» виступає за скасування депутатської недоторканності з 1 січня наступного року.

Про це під час прямого включення в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від фракції Вадим Івченко.

«Ми маємо максимально обмежити депутатську недоторканність і показати людям, що виконали обіцянку. Мені, як, напевне, і багатьом депутатам, недоторканність не потрібна. За неї тримаються лише ті, хто покриває певні потоки, кого поставили лобіювати інтереси олігархії. Потрібно полегшити роботу новоствореним антикорупційним органам, щоб, відкриваючи кримінальні справи на таких людей, їм не потрібно було питати згоду в парламенту», – заявив він.

Коментуючи ще одну вимогу протестувальників щодо нової виборчої системи, парламентар наголосив, що тільки після повного оновлення депутатського складу розпочнеться якісне реформування країни.

«Важливо зрозуміти: дуже багато проблем, що трапляються в країні, залежать від якості обраних депутатів. Якщо такі кандидати обираються «за гречку», то вони гарантовано прийдуть в Раду та сядуть на корупційні потоки. Витративши мільйони на політичну рекламу, їм потрібно буде їх відпрацювати. Ось чому замість того, щоб відчувати та відображати потреби людей, під час голосування такі депутати керуються лише власними інтересами», – пояснив Вадим Івченко.

Насамкінець він закликав депутатів виконати вимоги протестувальників, а також активно працювати над законодавством про ТСК і законом про імпічмент президента, щоб невдовзі винести їх до сесійної зали для голосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *