Заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько звернувся до президента Петра Порошенка з вимогою припинити правовий безлад у країні та повернути Хасану Хасаєву українське громадянство.

«В Одеській області, у селищі Таїрове кандидата від «Батьківщини» на посаду голови ОТГ Хасана Хасаєва, який має найвищу довіру у громаді та який 40 років проживає в Україні, позбавили українського громадянства, щоб не допустити до виборів. У цій громаді  не зареєстрували взагалі жодного кандидата від «Батьківщини», – сказав  парламентар у прямому ефірі телеканалу «ZIK».

За словами Івана Крулька,  громадяни України, віддавши 90,2% голосів на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року, сподівались, що це буде демократична правова держава, яка  справедливо ставитиметься до своїх громадян.

«Натомість маємо не лише тарифний геноцид, а справжній демонтаж усіх правових норм та не працюючі суди. Поки такий правовий безлад відбуватиметься у нашій країні, немає жодних шансів, що ми станемо європейською країною», – резюмував він.

Парламентар також нагадав, що суд у «тарифній справі» Юлії Тимошенко теж заблокований, як і представництво «Батьківщини» в Таїрівській ОТГ на Одещині.

«Припиніть правовий безлад у країні, коли суди не працюють, а людей несправедливо позбавляють громадянства, відбирають у них землю, квартири та інше майно!» – наголосив Іван Крулько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *