З 28 по 30 березня Заступник Голови ВО «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря знаходиться на Мальті, де наразі проходить Конгрес ЄНП. В рамках заходу відбулася 7-а конференція «Трансатлантичні відносини в епоху Трампа”, організована Міжнародним республіканським інститутом, Американським Інститутом Хадсона та Центром європейських досліджень Мартенса.

Під час свого виступу Немиря зауважив, що наразі на кону не лише доля України, а й доля Європи та усього демократичного світу та запропонував розглядати війну на сході України як індикатор рівня демократичних цінностей і частину рішення щодо їх захисту. Він також зазначив, що беззаконня та недотримання Росією норм та принципів Гельсінського Заключного Акту мають переконати всіх у тому, що політика умиротворення в такому випадку є недоцільною.

Григорій Немиря наголосив, що в залежності від того, як демократичний світ відреагує на ситуацію в Україні, залежатиме також світова безпека і підтримав політику санкцій проти Росії. Григорій Немиря зазначив, що політика партії «Батьківщина» полягає у залученні країн-гарантів суверинітету, зокрема, США та Великої Британії, та, як наслідок, розширенні та зміцненні переговорних та контрольних механізмів «нормандського формату». Парламентар вважає, що це сприятиме встановленню миру та деокупації Донбасу та Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *