Дорогі одесити!

Сьогодні в нашій державі визначне свято – 21 річниця прийняття Конституції України. У далекому 1996-му році ця подія ознаменувала остаточне  закріплення нашої незалежності, засвідчила нескорену волю українського народу жити у власній державі.

Конституція стала основним чинником забезпечення суверенітету та соборності України, поштовхом для активного розвитку усіх галузей законодавства та консолідації суспільства навколо демократичних засад та принципів.

Прийняттю Основного закону передувала ціла низка історичних подій, які перетворили територію на розвинуту перспективну державу, а її населення – на сконсолідований народ, що обрав для неї прогресивний шлях розвитку та процвітання.

Конституція України закріпила основний здобуток наших предків – незалежність, тому наш обов’язок – дотримуватись обраного курсу і, незважаючи на тяжкі часи, продовжувати формувати потужну та процвітаючу державу, побудовану на основах європейської демократії.  Тож нехай демократичні засади, на основі яких було прийнято Основний закон, стануть гарантом щасливого майбутнього наших дітей та реаліями нашого сьогодення, де всі ми, українці, будемо жити у мирі та злагоді.

З Днем Конституції України!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *