14470601_703086749839501_8229116928965758187_n

Одеська міська організація «Батьківщина» в черговий раз передала допомогу в зону бойових дій. Днями в зоні АТО побували волонтери, члени партії «Батьківщина» Ігор Новосадський, Дубіненко Олександр і Микола Єрмак. Вони їздять на передову вже не в перший раз і передають допомогу нашим бійцям зібрану з усієї області.

За пару днів активісти побували в Станиці Луганська, де відвідали бійців 28 окремої гвардійської механізованої бригади, в якій більшість хлопців родом з одеської області. Волонтери передали військову і продуктову допомогу. Також активісти побували в частині бригади танкістів, щоб передати танкові троси для буксирування танків.

«Ми не перший раз їздимо до нашим бійцям на фронт. Передаємо їм військову і продуктову допомогу, а також – звісточку з дому. Завдяки підтримці партії ВО «Батьківщина» ми допомагаємо бійцям не тільки на фронті, але і коли вони приїжджають додому. Спокій і мир, який зараз є у нас тільки завдяки цим хлопцям. Саме вони ціною свого життя захищають нашу країну “, – зазначив волонтер, активіст партії «Батьківщина» Ігор Новосадський.

За кілька днів поїздки на схід, волонтери заїхали в село Кураховка в краматорський прикордонний загін, де допомогли нашим бійцям розширити пральню і подарували від партії ВО «Батьківщина» дві пральні машинки.

«Ми намагаємося, щоб бійці на передовій завжди відчували нашу турботу. Нам дуже дорого їх здоров’я, настрій, а головне – життя. Наша партія завжди допомагала і буде допомагати захисникам Батьківщини на передовій, а також будинки. Ми пишаємося нашими хлопцями, які вже не перший рік охороняють наші кордони і зберігають мир на нашій землі », – заявив голова Одеської міської організації ВО« Батьківщина »Леонід Шимон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *