15337616_739739536174222_1483193167062256213_n

Прийміть мої привітання з Днем захисника нашої батьківщини! Це свято тих, для кого служба Батьківщині не просто військовий обов’язок, а справжнє покликання. Від свого імені та від імені Одеської міської політичної організації ВО «Батьківщина», щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

У нашій історії є чимало героїчних сторінок, які свідчать про мужність, витримку і відданості військовослужбовців. Ви наші захисники та опора для цілої держави. Саме ви, в непростий для країни час, стоїте на передовій та забезпечуєте безпеку усіх громадян, саме на вас лежить виконання відповідальної місії по захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої країни. Ви з честю виконуєте свій військовий обов’язок і робите все можливе, щоб відбити будь-яку агресію. Завдяки вашій мужності та відданій службі, зберігається мир і спокій, а наші діти і онуки можуть жити в єдиній та неподільній Україні.

У цей святковий день прийміть слова глибокої поваги і вдячності за бездоганну самовіддану працю і чітке виконання поставлених завдань з оборони нашого міста і нашої країни в цілому.

Щиро бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, сил, добра, благополуччя, професійних успіхів і мирного неба над містом і країною.

З повагою, голова Одеської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Леонід Шимон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *