Шановні одесити!

26 серпня – пам’ятна та важлива дата в календарі вітч

 

изняних професійних свят, адже сьогодні пілоти цивільної авіації та представники авіаційної промисловості і транспорту відзначають День авіації.

У всі часи люди намагалися підкорити небо. І для нас ця мрія втілилася у життя. Українська земля народила цілу плеяду відважних льотчиків, дослідників-випробувачів, космонавтів, вчених, конструкторів. Зараз їхніми іменами називають літальні апарати, їх присвоюють державним установам, навчальним закладам, вони відомі у всьому світі. Сьогодні в У

 

країні є власні авіазаводи та літаки, сучасні аеропорти та аеронавігаційні системи, а будь-яка людина може отримати профільну освіту. Наша держава має прекрасні традиції і нам є чим пишатися – від перших аеропланів киянина Ігоря Сікорського до потужних і суперсучасних «Руслана» та «Мрії», якими користуються у всьому світі.

Шановні працівники авіагалузі! Ми всі та я особисто глибоко цінуємо ваш професіоналізм та відданість справі. Завдяки вашій наполегливій, творчій праці, постійному пошукові та новаторському підходові Україна вписала вагомі сторінки в історію підкорення неба, зайняла гідне місце серед передових авіаційних держав. Всім підкорювачам «п’ятого океану» бажаю міцного здоров’я, благополуччя в сім’ях, вдалих злетів і м’яких посадок!

З Днем авіації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *