14051712_682800998534743_2574784160544727676_n

Наша країна святкує свій ювілей 25-річний ювілей. Як і будь-яка молодь в 25 років Україна вже стала повністю самостійною і незалежною, але залишається ще молодий і перспективної. У день святкування Дня Незалежності України партія ВО «Батьківщина» організувала святковий автоквест «Я – ровесник України!». У автоквесті брали участь молоді люди Одеси, які є ровесниками нашої країни. Молодь повинна була проявити свою кмітливість, розум, винахідливість і довести, що майбутній розвиток нашої держави знаходиться в надійних руках.

Були організовані команди з кількох людей, які змагалися між собою і їздили по історичних вулицях міста Одеси та визначним пам’яткам. При цьому шукали зашифровані коди і розгадували захоплюючі головоломки. Переможці святкового автоквеста отримали подарунки та нагороди, а також дуже весело і цікаво провели День Незалежності України.

«Ми хотіли привернути молодь до святкування Дня Незалежності. Адже, майбутнє нашої країни і її розвиток залежить саме від нашого молодого покоління. Ідея автоквеста «Я – ровесник України!» Була в захоплюючій подорожі історичними вулицями міста Одеси та наших пам’яток. Хлопці проявили свій розум і кмітливість при розгадували різних головоломок. Ми можемо пишатися нашою молоддю і точно знаємо, що Україна знаходиться в надійних руках », – зазначив керівник Одеської міської партійної організації ВО« Батьківщина» Леонід Шимон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *