Шановні одесити!

Сьогодні відзначається Міжнародний день миру – свято, що має глобальне значення у контексті подій сьогодення.

Мир – це одна з головних цінностей для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

Наша держава не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. Смерть, розруху, голод та неймовірні людські страждання наш народ пережив на собі. На жаль, сьогодні для України День миру знову актуальний як ніколи. Війна на Сході вже 3 роки знекровлює нашу державу, забираючи тисячі життів серед військових та мирного населення. Тому до Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, що завдає ця безглузда війна, яку влада називає ганебною абревіатурою АТО.

У День миру закликаю українців згадати тих, хто зараз перебуває в окупації, згадати всіх наших захисників, які ціною власного життя бережуть мир для України, та замислитися, що кожен із нас зробив для перемоги наших героїв та миру в рідному домі. Я щиро вірю, що ця війна закінчиться і загартує нашу націю для нових звершень та перемог, адже недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

Миру та злагоди Вашій родині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *