Шановні одесити!

Сьогодні, 15 вересня, відзначається Міжнародний день демократії.

Щороку це свято має нову тему, що на даний момент є особливо важливою. І в 2017 році вона звучить так: «Демократія і запобігання конфліктів», адже сьогодні військова обстановка не лише в Україні, а й у всьому світі нестабільна і хитка.

Поняття «демократія» нещадно потерпає від спекулювання різними політичними силами та фігурами заради досягнення своїх цілей, тому, на жаль, вже давно втратило своє первинне значення. Проте саме демократичний устрій є гарантом досягнення суспільством найважливіших цінностей – свободи, щастя, добробуту. Це особливо важливо для сучасної України, яка стоїть на шляху здійснення своєї історичної місії — рівноправного входження до світового співтовариства.

Глибока соціально-економічна криза і напівзаморожена війна на сході країни є потужними факторами підриву її демократичного вектору розвитку. Без справжніх реформ, успішного завершення війни та, найголовніше, без громадян, які щиро поділяють демократичні цінності та готові їх відстоювати, демократичне майбутнє України залишатиметься під загрозою.

Отже, давайте об’єднаємо зусилля, для того, аби збудувати для наших прийдешніх поколінь нову сучасну європейську державу! Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *