15253636_738351069646402_6582798010418979040_n

3 грудня 2016 року керівництво Одеської міської організації ВО «Батьківщина» вислухало проблеми мешканців Приморського району міста Одеса.

 

На зустрічі обговорювалися проблемні питання мешканців району та визначалися пріоритетні напрямки у подальшій діяльності. За словами Леоніда Шимона, багато людей не мають змоги або часу приїхати до партійної приймальні, саме тому такі зустрічі партійців та мешканців міста дають можливість вислухати усі актуальні проблеми та разом знайти шляхи їх вирішення.

 

«Під час спілкування переконався, що найбільше одеситів турбує підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Крім того, є багато особистих звернень з дійсно важливими нагальними проблемами», – розповів керівник Одеської міської організації ВО «Батьківщина» Леонід Шимон.

 

Він пояснив одеситам позицію «Батьківщини» стосовно тарифів на комунальні послуги та, що саме в цьому напрямку політичною силою ведеться серйозна робота. Також очільник Одеської «Батьківщини» додав, що всі особисті звернення громадян будуть оперативно опрацьовані.

 

«Громадяни вимагають відповідальності від влади. “Батьківщина” готова до конструктивної роботи разом із громадою міста на благо кожного одесита, тому ми продовжуємо проводити подібні зустрічі та намагатимемося допомогти кожному, хто цього потребує», – зазначив голова Одеської міської організації ВО «Батьківщина» Леонід Шимон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *