15400921_1745431249111664_6048182943602681050_n

Днями в Одесі пройшов XV  Всеукраїнський турнір з дзюдо за підтримки голови Одеської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Леоніда Шимона.

Як зазначив голова міського партійного осередку «Батьківщини» Леонід Шимон, проведення таких турнірів показує, що підростає молоде покоління спортсменів, які в майбутньому будуть приносити Україні славу на світовій спортивній арені.

“Партія ВО “Батьківщина” та я особисто підтримуємо Федерацію дзюдо Одеськоі області та всіляко їм допомагаємо. Ми це робимо для того, щоб наші діти росли здоровими, сильними не тільки фізично, але й духовно. Я сподіваюся, що ці молоді спортсмени  піднімуть Український флаг на міжнародній спортивній арені та принесуть нашій державі спортивне визнання”, – сказав голова Одеської міської парторганізації ВО “Батьківщина” Леонід Шимон.

За словами президента Федерації дзюдо в Одеській області Леоніда Раскіна, на змагання приїхали діти з усієї України, а також з Молдови та Придністров’я. За перші місця в різних категоріях змагалися діти віком від 6 до 14 років.

“Саме ці діти будуть поповнювати ряди спортсменів призерів нашого регіону. Наші спортсмена становляться чемпіонами та призерами кубка Європи та чемпіонатів світу, як по боротьбі дзюдо так і по боротьбі самбо. Також хочу висловити подяку Одеській міській партії ВО “Батьківщині” та її голові Леоніду Шиману за співпрацю та підтримку. Саме заняття спортом робить з маленького хлопчика справжнього мужчину”, – сказав президент Фелераціі дзюдо в Одеській області Леонід Раскін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *