14701046_708872265927616_4673982398527828213_o

В Одесі пройшов Форум підприємців, в роботі якого взяла участь лідер фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, підприємці малого та середнього бізнесу Одеси і Одеської області.

За словами Тимошенко, її головна мета на сьогоднішній день – це об’єднати підприємців по всій країні в потужну силу. Так, як підприємці в сьогоднішніх умовах, не можуть розраховувати на чинну владу, а повинні взяти все в свої руки.

«Ми приїхали для того, щоб почати об’єднання по всій країні середнього класу. Для того, щоб не допустити руйнування малого і середнього бізнесу і всім разом відпрацювати чіткий план дій: що вимагати від президента, прем’єр-міністра, уряду і Верховної Ради України. Верхівка влади в Україні корумпована, але в Раді є здорові сили, на які люди, середній клас можуть спертися », – сказала лідер” Батьківщини “.

Юлія Тимошенко зазначила, що вже є досвід проведення таких форумів серед аграріїв щодо земельної реформи, медицині, планується форум і по темі освіти. Це був робочий форум на якому були розглянуті проблеми і пропозиції підприємців малого та середнього бізнесу Одеського регіону. Основна мета форуму позначити головні проблеми і розробити пропозиції щодо усунення цих проблем, яке буде подано Президенту України, Прем’єр-міністру-Україна і Верховній Раді України на розгляд і ухвалення низки змін до законодавства. Такі ж форуми пройдуть і в інших регіонах країни. Проблеми підприємців малого та середнього бізнесу в будь-якому регіоні країни не залишаться без уваги.

«Наша головна мета зробити так, щоб підприємці були потужною, об’єднаної силою і щоб вони покладалися на тих, хто може зрозуміти їх і підтримати. Головне не опускати руки і об’єднатися всім разом, щоб з’ясувати свій ультиматум правлячої влади. А потім контролювати його виконання. Разом – ми сила », – підкреслила лідер« Батьківщини ».

При цьому Юлія Тимошенко розповіла, що за останні два роки в Україні майже зникло п’ятсот тисяч малих підприємств, а стратегія і тактика управління країною не створюють умов для розвитку середнього класу, малого і середнього підприємництва. Політик також звернула увагу на те, що підприємці позбавлені головного інвестора – покупця, адже 85% українців перебувають за межею бідності. Якщо нікому купувати продукцію, то і розвивати бізнес ні для кого. Однією з основних проблем на форумі прозвучала кредитування бізнесу – від 25% річних, в той час як наближеному до влади бізнесу завдяки прийняттю в першому читанні законопроекту про індустріальні парки намагаються створити в країні «офшорні зони». Також проблема податкових питань бізнесу, такого як ПДВ, податок на ввезення устаткування і сировини і багато інших податків, які не дають нормально розвиватися малому бізнесу. З огляду на це, команда ВО «Батьківщина», планує провести такі форуми по всій країні і об’єднати підприємців в потужну силу так само, як аграріїв, медиків, вчителів і вчених.

Голова ВО «Батьківщини» також зазначила, що її команда завжди на стороні представників малого та середнього бізнесу, адже вони є основою для створення успішної та заможної країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *