565f45cc9e3ddad9abb6dbcf59d0aa7c

Від імені Одеської міської організації вітаю з Днем знань і початком нового навчального року!

1 вересня – це свято для всіх хто вчиться і вчить. Для всіх він має різне значення. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, виховання нового покоління і шанс знову і знову відкривати світ знань для дітей. Для хлопців – це новий етап серйозної роботи в розвитку себе і вивченні нових предметів. Дуже особливий цей день для першокласників, які вперше сядуть за шкільні парти, щоб дізнатися багато нового і цікавого про навколишній світ. У цей день галасливі і веселі голоси дітей наповнять навчальні класи шкіл, аудиторії коледжів, ліцеїв і університетів.

Немає нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове і вчитися! Знання робить людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати і пізнавати світ. Освіта і наука завжди, навіть у важкі часи були для нас пріоритетними. Адже, саме вони визначають потенціал міста та його здатність до розвитку і процвітання. У сучасному світі знання – основа прогресу і процвітання суспільства, запорука ефективності діяльності в будь-якій сфері, обов’язкова умова успішної кар’єри і цікавого життя.

Бажаю педагогам професійних успіхів, мудрості і терпіння в роботі. Нехай знання і навички, отримані вашими вихованцями стануть стартом для нового покоління нашого міста!

З повагою,

голова Одеської міської організації ВО «Батьківщина» Леонід Шимон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *