kmo_088197_153624_1_t210

Дорогі одесити! Вітаємо Вас з найважливішим святом для кожного жителя нашої країни – Днем Незалежності України!

Сьогодні Україна святкує свою 25-ту річницю незалежності та цілісності. Ця дата завжди була символом самостійності та демократичності нашої держави, згуртованості і згоди багатонаціонального українського народу, прагнення до свободи і справедливості. Цей день наповнює наші серця гордістю за приналежність до великої і дружної сім’ї з багатою історією і традиціями.

Своїми вчинками українці довели, що в єдності та злагоді можна подолати будь-які труднощі і відстояти своє право жити на рідній землі. Україна зараз переживає непрості часи. На кожному з нас лежить величезна відповідальність за майбутнє нашої країни. Прийнявши всі ці виклики часу і пройшовши випробування долі, ми отримаємо шанс стати краще і жити по-новому.

Бажаю всім нам національної єдності, незламної відваги і щирого патріотизму у відстоюванні інтересів українського народу і захисту незалежності нашої держави. Нехай свято Незалежності принесе всім нам мир і злагоду, впевненість у власних силах і нових звершень на благо України.

Зі святом!

Голова Одеської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Леонід Шимон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *