Сьогодні, 17 вересня, Україна відзначає важливе свято – День рятувальника. Саме в цей день православна церква вшановує ікону Божої Матері – «Неопалиму Купину», яка є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов’язана з ризиком і порятунком життів інших людей.

День рятувальника – це свято мужніх, рішучих, сильних духом людей, чий високий професіоналізм та постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих. То ж цей день – привід для кожного з нас ще раз усвідомити важливість їх місії та подякувати за тисячі врятованих життів, приборканих пожеж і трагедій.

Шановні рятувальники! У цей святковий день прийміть найкращі побажання сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, а також нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави та безпеки її громадян. Нехай на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини.

Зі святом, шановні рятувальники!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *