13119774_636434513171392_2570183820192001883_o

9 травня – День Перемоги, найскладніше свято нашої історії. Саме гірке, адже згадують всіх людей, які загинули за час Другої світової війни на фронті, в концтаборах, в окупованих містах і в тилу. Найрадісніша, тому що саме в цей день закінчилася одна з найстрашніших і руйнівних воєн не тільки для нашої країни, але і для всього світу.

З цієї нагоди на Алеї Слави біля пам’ятника Невідомому матросу в Одесі пройшли святкові заходи на честь Дня Перемоги. Керівництво Одеської міської партійної організації ВО «Батьківщина» разом з активістами та усіма присутніми поклали квіти до монументу і вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за рідну землю, за благополуччя і свободу прийдешніх поколінь, за мир і спокій на всій землі.

«Земний уклін усім тим, хто пройшов полями битв Другої світової війни, хто відстоював перемогу в тилу, хто захищав рідну землю на партизанських стежках і в підпіллі, хто відновлював країну в повоєнні роки. Я щиро вірю, що цей приклад стійкості і мужності, незламного духу і великої любові до Батьківщини завжди буде взірцем для кожного молодого українському», – зазначив голова Одеської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Леонід Шимон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *