14691178_708862609261915_2284450357425273534_o

Лідер фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом з керівниками і партійцями регіонального відділення партії взяла участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Антону Головатому в місті Одеса.

Саме в цей день в Україні відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці – християнське свято, заснований ще в Київській Русі. Саме Богоматір запорізькі козаки шанували як свою заступницю в боротьбі за православну віру, тому традиційно саме 14 жовтня святкувався в День українського козацтва, а тепер і день заснування Української армії.

Як підкреслила Юлія Тимошенко саме зараз військові надійно стоять на сторожі кордонів України, успішно виконують завдання щодо захисту своєї батьківщини і гідно продовжують славні військові традиції нашої держави.

«У цей святковий день хочеться привітати всіх військових нашої країни і сказати слова подяки за сумлінну самовіддану службу Батьківщині, за мирне небо над нашими головами», – сказав глава Одеський міської партійної організації ВО «Батьківщина» Леонід Шимон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *